FAQ

Jak się zarejestrować?

W celu rejestracji wchodzimy w menu Rejestracja. Tam podajemy swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu. Musimy także zaznaczyć wszystkie wymagane zgody i klikamy Zapisz się.

Teraz pozostało czekać na maila.

Jak zalogować się na moje konto po rejestracji?

W celu zalogowania się musimy ustawić hasło do naszego konta.

W otrzymanym powitalnym mailu mamy link do ustawienia hasła: https://proarma.pl/reset-hasla

Wpisujemy tam adres e-mail podany podczas rejestracji i oczekujemy na maila.

W mailu, który otrzymamy znajduje się link z indywidualnym kodem przypisanym do użytkownika. Klikamy na ten link i na stronie która się wyświetli wpisujemy dwa razy nasze wymyślone hasło. Najlepiej niech to będzie osiem znaków, conajmniej jedna wielka litera i conajmniej jedna liczba, np. Pro4arma (każdy niech wymyśli swoje hasło i nie kopiuje tego z przykładu ;)).

Po ustawieniu hasła wchodzimy w menu w Login i logujemy się na swoje konto.

Skąd wziąć kod polecający?

Po zalogowaniu się na swoje konto na proarma.pl należy w menu wejść w Panel.

Tam zobaczymy swoje dane podane podczas rejestracji oraz kod polecający, gotowy link polecający a także możemy pobrać spersonalizowane ulotki promujące Zlot z kodem polecającym i linkiem wpostaci kodu QR.

Możemy tam na bieżąco sprawdzać ile osób zarejestrowało się na Zlot z naszego polecenia.

Jaką wybrać formę uczestnictwa?

ZWIEDZAJĄCY – zostanie przekierowany na kup bilet na trzy wydarzenia Pro ARMA (WYSTAWĘ BRONI, TARGI BRONI, Zlot Miłośników Militariów & GIEŁDĘ MILITARNĄ). Kup bilet zacznie działać od 15 lutego 2023.

KOLEKCJONER BRONI PALNEJ – prezentuje broń na WYSTAWIE (na stołach).

WYSTAWCA komercyjny – kupuje powierzchnie na TARGACH BRONI (zabudowa) lub GIEŁDZIE MILITARNEJ (stoły lub powierzchnia- także przed Targami Lublin). Po wyborze tej formy udziału Twoje dane zostaną przekazane do Targów Lublin i dalsze ustalenia będą się odbywały z Panią Ewą Kołodyńską. Ty także otrzymasz maila ze wszystkimi informacjami.

PARTNER – czyli uczestnik programu lojalnościowego (pomógł nam zainteresować innych uczestnictwem w Zlocie) – nabywa ten status automatycznie po zaproszeniu odpowiedniej ilości osób za pomocą swojego kodu polecającego.

WSPIERAJĄCY wydarzenie – pisze w formularzu jak chce nam pomóc podczas Zlotu. Zasady uczestnictwa ustalamy z nim indywidualnie.