Zaznacz stronę

 

Puławska Młodzieżowa Sekcja Strzelecka działająca przy KSS Patron  ma na celu rozwijanie zainteresowania   sportem strzeleckim  wśród dzieci i młodzieży. Na spotkaniach uczymy zasad bezpieczeństwa obowiązujących na strzelnicach oraz podstaw techniki strzeleckiej. Najlepsi ze strzelców mają możliwość dołączenia do naszej elitarnej Puławskiej Kadry Juniorów  która to bierze udział w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej z ramienia Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Jako licencjonowani zawodnicy nasi kadrowicze startują w barwach największego w woj. lubelskim  klubu strzelectwa sportowego  /KSS Patron/ który to wspiera ich wydatnie finansowo (pełny zwrot kosztów uczestnictwa w zawodach) jak i  materiałowo (zakup broni i osprzętu do treningu).

Osoby prowadzące sekcje jako instruktorzy pracują na jej rzecz społecznie.

Członkostwo w Kadrze jak i udział w zawodach jest dla zawodników bezpłatny!

Warunkiem kluczowym aby dostać się i pozostać w Kadrze jest powtarzalne osiąganie na treningach  oraz zawodach wyniku minimum  400/600 pkt.

 

Sekcją juniorów opiekują się:

  • trener PZSS – Tomasz Czopek (tomaszczopek77@gmail.com)
  • nauczyciel klas mundurowych ZS3 – Mariusz Marek (mmpost76@gmail.com)

W przeprowadzaniu zajęć regularnie pomagają instruktorzy:

  • Mariusz Michałek
  • Kuba Superson

Aktualności z naszego Facebooka:

[FBW]

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godzinach 15:00 – 18:00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 3 w Puławach, ul. Piłsudskiego 74