Przygotowania do Zlotu

utworzone przez | kwi 12, 2023 | Bez kategorii

Po Świętach, pod koniec tygodnia ruszamy ze sprzedażą wejściówek na V Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej Pro ARMA 2023. 🥂
Każdy zarejestrowany na Zlot przez stronę proArma.pl dostanie więcej informacji mailem. Wejściówkę będzie można również nabyć na naszej stronie proArma.pl BEZ REJESTRACJI poprzez ZAPŁAĆ ZA WEJŚCIE (od razu zostaniecie przekierowani do platformy płatniczej) jak i po wcześniejszym utworzeniu profilu na proArma.pl. Ten drugi wariant będzie przez nas premiowany teraz i później: rabatami, nagrodami i niespodziankami😍. Zarejestrowani mają możliwość wielokrotnego nabywania nieograniczonej liczby wejściówek dla siebie, rodziny i znajomych z deklarowanym rabatem 30%( dla zarejestrowanych przed 24 grudnia).Od razu po wykupieniu wejścia dostaniecie na maila bilet uprawniający do wejścia na Zlot. Unikniecie zatem stania w kolejce do kasy 😁.
Dzieci do lat 18 i osoby niepełnosprawne oraz powyżej 60 lat wchodzą gratis po okazaniu dokumentu poświadczającego wiek/inwalidztwo.
Wejściówka Pro ARMA uprawniająca do wielokrotnego wchodzenia przez wszystkie dni trwania MILITARIA Pro ARMA 2023 12-14 maja zarówno na Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Pro Arma jak i Militaria – Wystawa historyczna kalkulowana jest na 50 zł…Osoby zarejestrowane mają 30% zniżki czyli 35 zł za osobę.
Zachęcamy do zarejestrowania się na proArma.pl lub obserwowanie naszej strony proArma.pl