Stowarzyszenie Na Rzecz Posiadania Broni Pro ARMA (Narodowy Ruch Strzelecki)

Generujemy projekty mające na celu oswojenie Polaków z bronią i strzelectwem. Chcemy sprawić, aby broń palna przestała być tematem tabu, źródłem sensacji lub co gorsze strachu.

Budujemy kulturę posiadania broni w Polsce. Nie dążymy jednak do liberalizacji dostępu do niej. Naszym celem jest doprowadzenie do zmian w przepisach dotyczących broni palnej tak aby stały się one bardziej  przejrzyste i logiczne.

 

Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej Pro ARMA 

Największy GUN Show w Polsce

 

Jako Stowarzyszenie Na Rzecz Posiadania Broni Pro ARMA od 2016 roku organizujemy Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej – największe w Polsce spotkanie entuzjastów broni palnej i strzelectwa.

W 2023 r. Zlot odbył się już  po raz piąty.

Zrealizowaliśmy go  na Targach Lublin jako wydarzenie łączone ,,Militaria Pro ARMA”.

Przez trzy dni (12-14 maja 2023) odwiedziło nas blisko 10 000 zwiedzających.

W sobotę 13 maja 2023 podczas największego w Polsce Gun Show zaprezentowaliśmy zwiedzającym ponad 4 tysiące sztuk broni palnej.

 

W 2024 r. Zlot Miłośników Broni chcemy zrealizować na Arena Puławy. Robimy go w nowej, odświeżonej formule spotkania klubowego i  luźnej giełdy militarnej. 

Obecni będą zarówno nasi stali wystawcy  (ASTROclassic, Stef- mar Militaria) jak i zupełnie nowe twarze (Leśny Dziadek/Wunderwaffe.pl, House od Guns, Silesia Arsenał).